• O nas

laczy_nas_sluzba_logo(1).png
Pagon Wear
to marka odzieżowa która powstała z myślą o służbach mundurowych oraz medycznych. Stworzona dla wszystkich funkcjonariuszy, ratowników, lekarzy, strażników, agentów, pasjonatów i wszystkich tych, którzy pragną identyfikować się z wykonywanym zawodem lub tym co chcieliby robić w przyszłości. 

Powstaliśmy w 2021 roku w Katowicach dla wąskiego grona osób dla których służba znaczy coś więcej, niż tylko sposób na życie. Charakter z ulicy której jesteśmy nierozłącznym elementem od wielu lat. To styl pełen pasji, zaangażowania i oddania słusznej sprawie. Odzież wysokiej jakości, idealnie dostosowanej m.in. do realizowanych zadań przez służbę kryminalną lub do noszenia na codzień przez inne formacje. To również koszulki noszone dumnie na plecach strażaków PSP oraz OSP po dramatycznych wyjazdach, ratowników medycznych na powrocie z dyzurów, policjantów po długich i ciężkich nocach oraz żołnierzy Wojska Polskiego po tygodniach spędzonych na poligonie. 

To dla funkcjonariuszy Straży Granicznej, Służby Więziennej, Służby Ochrony Państwa, Służby Ochrony Kolei, Wojsk Obrony Terytorialnej, wszystkich Agencji i Biur w Polsce oraz pozostałych formacji.

Jest nas wielu. Jesteśmy wszędzie.

Łączy nas służba.